• Exkurzia do včelárstva

• Dňa 21.5.2024 pojdu deti z E a G triedy do včelárstva.  Bližšie informácie sú v informovaných súhlasoch v predškolských  triedach.

• Deň mlieka

• Dňa 21.5. budeme mať aktivity zamerané na zdravú výživu-mlieko a mliečne výrobky.

Prosíme rodičov, aby deťom obliekli biele oblečenie. Ďakujeme.

• Dopravná polícia

• Dňa 7.5.2024 budeme mať v škôlke prednášku dopravnej polície o bezpečnosti na ceste spolu s ukážkou policajného auta.

• Prevádzka MŠ počas letných prázdnin

• Naša MŠ bude v prevádzke od 1.7.2024 do 31.7.2024.Prosíme Vás, aby ste do tlačiva vo svojich v šatniach zapísali po jednotlivých týždňoch či dieťa bude/ nebude navštevovať MŠ Kolískova, najneskôr do 15.5.2024.

Náhradná MŠ na august pre nás nie je, nakoľko sme v júli v prevádzke. Vo veľmi výnimočných a opodstatnených prípadoch (napr. jednorodič)  ak potrebuje umiestniť dieťa do MŠ v auguste, prosím kontaktujte riaditeľku mailom alebo telefonicky.

MS_letna_prevadzka.pdf

Priloha_kontakty_MS.docx

• Prezentácia materskej školy pre verejnosť

• Pozývame všetkých budúcich škôlkárov a ich rodičov na prezentáciu našej materskej školy, ktorá sa bude konať 18.04.2024 v čase od 10,00 -11,00 hod.

Prosíme všetkých návštevníkov, aby prišli včas, nakoľko z prevádzkových dôvodov nebudeme môcť čakať na oneskorencov.

Prosíme rodičov, aby deťom priniesli prezúvky.

Tešíme sa na Vás.. :)

Priebeh:

10,00 hod.                        stretnutie pred hlavným vstupom, privítanie, predstavenie

10,05 hod.                        presun do priestorov G triedy zo školského dvora

10,10 hod.                        odloženie vrchného odevu, prezutie detí do papučiek

10,10-10,30 hod.              hromadná prehliadka priestorov MŠ s doprovodom zamestnancov

10,30-11,00 hod.              hry detí v triede s dohľadom rodičov, odpovede na otázky rodičov

11,00 hod.                        ukončenie

• OZNAM O PREVÁDZKE POČAS VEĽKONOČNÝCH PRÁZDNIN 28.3.2024 a 2.4.2024

• Počas veľkonočných prázdnin štvrtok 28.3.2024 a utorok 2.4.2024 bude z dôvodu nízkeho počtu prihlásených detí v prevádzke trieda  B- Motýliky pre všetky prihlásené deti.

Prevádzka triedy B-Motýliky bude  od 7,00-17,00 hod.

Prosíme rodičov, aby prihláseným deťom v stredu 27.3.2024 poobede zobrali domov zo svojej triedy papučky, uterák a pohárik (označené menom dieťaťa) a vo štvrtok ich priniesli do B triedy, v ktorej bude počas prázdnin. Prevádzka všetkých tried bude obnovená od 03.04.2024.

Ďakujeme za pochopenie.

V Bratislave, 26.3.2024

Šuleková, riad. MŠ

• Literárna súťaž v prednese detskej poézie a prózy

• Prosíme rodičov, aby deti doma naučili primeraný literátny útvar a napísaný text priniesli do MŠ dňa 26.3.2024, kedy budeme mať triedne kolá literárnej súťaže v prednese detskej poézie alebo prózy. Najlepší recitátori postúpia do školského kola, ktoré sa bude konať 27.3.2024. Tešíme sa na krásne detské prednesy.

• Exkurzia do karloveskej knižnice

• Dňa 19.3.2024 pôjdu deti z E a G triedy dopoludnia na exkurziu do knižnice. Prosíme rodičov, aby v triedach podpísali informovaný súhlas. Ďakujeme.

• Prevádzka počas jarných prázdnin od 4-8.3.2024

• Počas jarných prázdnin od 4.3.2024 do 8.4.2024 budú z dôvodu nízkeho počtu prihlásených detí v prevádzke triedy  C- Žabky a D-Ježkovia .

Prevádzka triedy C-Žabky od 7,00-17,00 hod.

Pre prihlásené deti z C-Žabky, E-Včielky, F- Lienky a G-Líščatká.

Prevádzka triedy D-Ježkovia od 7,00-16.30 hod.

Pre prihlásené deti z D-Ježkovia, A-Sovičky a B-Motýliky.

Prosíme rodičov, aby deťom v piatok 1.3.2024 poobede zobrali domov zo svojej triedy papučky, uterák a pohárik (označené menom dieťaťa) a v pondelok ich priniesli do triedy, v ktorej bude počas prázdnin.

Prevádzka všetkých tried bude obnovená od 11.03.2024.

Ďakujeme za pochopenie.

V Bratislave, 28.2.2024

Šuleková, riad. MŠ

• Návšteva ZŠ A. Dubčeka

• Dňa 27.02.024 pôjdu predškoláci na návštevu do ZŠ A. Dubčeka, kde sa oboznámia s priestromi školy a zúčastnia sa vzorovej otvorenej hodiny u prvákov. Prosíme podpísať informovaný súhlas v triede E a G (Iba deti s plnením PPV). Ďakujeme.

• Depistáž školskej pripravenosti

• Dňa 22.2.2024 bude prebiehať depistáž školskej pripravenosti pre prihlásené deti. Depistáž bude v priestoroch MŠ vykonávať psychologiška z CPP na Fedákovej ul. Mgr. Veronika Sedláčková.